modir10

سفر همواره برای بشر جذاب بوده است چون از یکسو مسافر را از روزمرگی خانه و هموطن خود می رهاند و از سوی دیگر او را به سرزمین های ناشناخته می برد تا زندگی را از منظری دیگر تجربه نماید. یک سفر خوش تا ابد در خاطره مسافر ماندگار می شود و مرور لحظه لحظه آن کامش را شیرین و جانش را سرشار از شادمانی می کند. از این رو است که درباره سفر سخن های بسیار رفته و کتاب های فراوان به رشته تحریر درآمده است.

نگاهی موشکافانه می شود فهمید که پیشرفت تمدن و فرهنگ بشر در گرو سفر بوده است! شاهد این ادعا جاده ابریشم است. این شاهراه دوران باستان بیش از 6500 کیلومتر طول داشته و از شرق چین تا ساحل مدیترانه همه دنیای قدیم را به هم متصل می کرده است. سرزمین های چین، پامیر، افغانستان، خراسان، ری، آذربایجان و آسیای صغیر، همه از طریق جاده ابریشم به یکدیگر پیوسته بوده اند. مردمان این نواحی نه تنها کالاها و مایحتاج زندگی خود را طریق جاده ابریشم دریافت می کردند بلکه در معرض اندیشه ها و افکار سرزمین های دیگر نیز قرار می گرفتند و این داد و ستد معنوی زمینه ساز پیشرفت و تحول تمدن بشر شد.
در دنیای امروز صنعت هتل داری به شدت رو به تغییر و در حال رشد است. همانگونه که اغلب سرمایه گذاران جهان برای تصاحب سهمی بیشتر از پیشرفتهای این صنعت سرمایه گذاریهای بلند مدت و کوتاه مدت انجام داده اند، مالکیت هتل خواجو اصفهان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در سالهای اخیر توانسته علاوه بر سرمایه گذاری در ساخت هتلهای جدید پرسنل از جمله هتل ماهان و هتل خواجو و ایجاد شغل و کارآفرینی برای ده ها نفر ، با تکیه بر علم و تکنولوژی روز خدمات ارائه شده به مشتریان هتل را ارائه داده است.

هتل خواجو با توجه به پتانسیل های بی نظیر اصفهان و با تکیه بر دانش و توانمندیهای پرسنل و کادر اجرایی خود و نیز با اتکاء بر روشهای نوین هتلداری و گردشگری همواره کوشیده است تا امکانات مطلوب اقامتی ، پذیرائی ، تفریحی هتل چهار ستاره را در محیطی خاطره انگیز زیبا , لوکس و به یاد ماندنی با حداکثر کیفیت در جهت تامین نیازها، انتظارات و افزایش رضایت هر چه بیشتر میهمانان ارائه نماید.

برای دستیابی به این اهداف، هتل خواجو متعهد به حرکت در محورهای زیر است:

five stars hotel signal ارتقاء بهره وری

five stars hotel signal احترام به خواسته ها ،ارزشها و منافع میهمانان و شهروندان

five stars hotel signal تلاش مستمر جهت رفاه و آسایش میهمانان و شهروندان

five stars hotel signal ایجاد محیط مناسب منطبق با شئون اسلامی – ایرانی

five stars hotel signal افزایش سطح سلامت عمومی ،جسمی، روانی میهمانان و شهروندان

five stars hotel signal طبخ و ارائه غذای سالم، ایمن و بهداشتی و سایر امکانات

five stars hotel signal بهبود مستمر فرایندهای هتل و توسعه خدمات در راستای تامین نیازها و انتظارات میهمانان و شهروندان

five stars hotel signal ارتقاء سطح مهارتی و دانش پرسنل اداری – خدماتی

ما حیات خود را در گرو رضایت میهمانان محترم خود می دانیم و پذیرش و ارائه خدمات مطلوب و بهبود کیفیت و کمیت این خدمات، سیاست اصولی ما می باشد و بر این اساس خط و مشی خود را با تاکید بر موارد فوق و در جهت اثر بخشی عملکرد سیستم دنبال خواهیم کرد.

مدیریت هتل اصفهان افتخار دارد که با بهره گیری از نیم قرن تجربه مستقیم در امر هتل داری و هتل سازی میزبان میهمانان محترم شهر تاریخی اصفهان باشد

 

با احترام

رضایی

modir1
modir10
modir11
modir12
modir2
modir3
modir6
modir7
modir9

FaLang translation system by Faboba